KMO logo

www.kmo.cz

tel.: +420 599 522 611
fax: +420 599 522 612

Knihovna města Ostravy

Horké klávesy

Vyhledávání - F
Hlavní menu - M
Podmenu - P

Hlavní menu


HLAVNÍ OBSAH

Den ostravských čtenářů je tady!

Poslední březnový čtvrtek patří už 27 let ostravským čtenářům. 

 

Ve čtvrtek 29. 3. navštivte Knihovnu města Ostravy a slavte svůj Den ostravských čtenářů!

 

Co vás čeká? Kromě v letošním roce jediné amnestie poplatků z prodlení při vrácení všech dlužných výpůjček také různorodý program. Soutěže, kvízy, výstavy knih i zapomenutých záložek, tvůrčí dílny pro děti a dospělé, někoho možná překvapí Šťastná hodinka a bude pro další rok registrován zdarma.

 

Například ve vítkovické pobočce na Kutuzovově ulici od 14.30 čtenáře pobaví spisovatelka Jana Schlossarková, v pobočce ve Výškovicích přivítají v 16.00 regionálního autora detektivních příběhů Marka Skřipského.

 

Pokud vás zajímá, jaké je to být v kůži knihovnice, můžete si to vyzkoušet v oddělení pro děti a mládež na Dr. Martínka v Hrabůvce. Program podle jednotlivých poboček najdete v příloze.

 

Volíme rovněž v rámci celostátní akce Krále čtenářů a letos jsou to nejmenší čtenáři do šesti let, kteří jsou zaregistrováni, knihovnu pravidelně navštěvují s rodiči a prarodiči, půjčují si knihy a účastní se připravovaného programu. Setkání 13 nejúspěšnějších proběhne právě u příležitosti Dne ostravských čtenářů ve společenském sále ústřední knihovny. 

 

Pořádající:          Knihovna města Ostravy, příspěvková oranizace

Datum konání:    29. března 2018

Kontaktní osoba: Mgr. Jarmila Burešová, email buresova@kmo.cz, tel. 599 522 222, mobilní telefon 603 496 975