KMO logo

www.kmo.cz

tel.: +420 599 522 611
fax: +420 599 522 612

Knihovna města Ostravy

Horké klávesy

Vyhledávání - F
Hlavní menu - M
Podmenu - P

Hlavní menu


HLAVNÍ OBSAH

Hravě v Ostravě!

Jste na rodičovské dovolené, či se staráte o předškolní děti – třeba jako babička či hlídací kamarádka – a přemýšlíte, kam s dětmi zajít? Bezpečný, klidný a kultivovaný prostor vám nabízejí knihovny. Možná netušíte, že na našich webových stránkách v sekci pro děti http://cms.kmo.cz/www/cl-900/597-kluby-pro-deti-a-jejich-rodice/ najdete seznam klubů, věnujících se zdarma aktivitám pro děti v předškolním věku.

Na pravidelných společných setkáních se věnujeme čtení, dramatizaci příběhů, hrátkám s jazykem; začleňujeme také pohybovou složku, pracujeme s fantazií a vznikají tak kouzelná výtvarná dílka.

Kam a kdy můžete s dětmi zajít? Sledujte akce na stránkách www.kmo.cz, případně zjistíte přímo v pobočkách: Jiřího Trnky 10 na Fifejdách, ve Vítkovicích na Kutuzovově 14, v Muglinově na Hladnovské 49, v Radvanicích na Těšínské 307, v Kunčičkách na Holvekově 44, v Hrabůvce na Dr. Martínka 4, v Porubě na Vietnamské 1541 a v Polance nad Odrou na Janovské 333.

Činnost těchto klubů pro rok 2015 finančně podpořila dotace statutárního města Ostrava, takže přibývá didaktických pomůcek, drobných výukových hraček, materiálu ke  kreativním dílnám.

Přijďte, těšíme se na vás!